Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23382
Stary 24.05.2010, 15:44
As napisał(a):Wyświetl post
Tak statystycznie patrzac to w lidze napewno gra kilku homoseksualistow. Roznica miedzy obecnie grajacymi w polskiej lidze gejami a Bulgarem jest taka ze on sie nie ktyje.

Moj egoistyczny punkt widzenia jest taki, ze czym wiecej na swiecie pedalow tym wiecej panienek dla mnie i innych normalnych facetow. Moznaby powiedziec, ze w kazdej zlej sytuacji sa jakiej pozytywy.
P.S. Uprzedzajac kontrargument - wiekszosc lesbijek ktore znam jest brzydka.
Za to jedno zdanie kandydujesz do nagrody post roku.

A powaznie sqallpl: Ty, tez sobie robisz zarty z kolega lizac sie na imprezie i robiac sobie foty?

P.S. Bede sie smial jak faktycznie przejdzie do Legii, przyjedzie gdziekolwiek do Polski na mecz i wysiadzie psychicznie.

reiro napisał(a):
Myślisz, że każdy piłkarz, który tu gra tak bardzo kocha, szanuje Wisłę, że będzie kierował się jej względem...?
A ty myslisz, ze to pilkarze tworza Wisle, czy moze tozsamoscia klubu sa jego kibice?
Odpowiedz cytując