Reiro napisał(a):

Wiesz jaka jest różnica między homoseksualistą, a zoofilem czy pedofilem...?
Taka, że homoseksualista nie robi swoją orientacją nikomu krzywdy...
|
Wszystko fajnie tylko nie uśmiecha mi się patrzeć na takie zboczone zachowania. Niechaj sobie dwóch panów robi na osobności, w domu co chcą, ale niech nie afiszują się ze swoim zboczeniem publicznie jak nasz kandydat na bramkarza. Tak więc mozna powiedzieć, że robią mi krzywdę całując się i macając suty. Czują się zniesmaczony, czują odrazę, obrzydzenie, wstręt i potępiam takie zachowania. Nie wspomnę o dzieciach, które są zmuszone oglądać takie scenki na ulicach. Chore media sieją propagande i widać efekty. Jeśli chcesz Polskę taką jak w Holandii (link poniżej) z wypaczoną psychiką dzieci po praniu mózgu to ... ok. Twój wybór.
http://www.youtube.com/watch?v=c0fXMnIfA2Q