Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23380
Stary 24.05.2010, 15:42
szprotson napisał(a):Wyświetl post
bo Wisła, to nie tylko zagrac mecz i pojsc w dom.
A myślisz, że co...? Myślisz, że każdy piłkarz, który tu gra tak bardzo kocha, szanuje Wisłę, że będzie kierował się jej względem...? No to się mylisz...chyba, że dany piłkarz był wiernym kibicem to może będzie miał spojrzenie podobne do Ciebie... W większości wypadków dla zawodników liczy się kasa, kasa i jeszcze raz kasa... No i oczywiście rozwój sportowy, który da sławę i... no właśnie kasę...
Skończcie już z tym bramkarzem...on zapewne nie jest gejem, a wy się nakręcacie... ;[
Odpowiedz cytując