szprotson napisał(a):

|
bo Wisła, to nie tylko zagrac mecz i pojsc w dom.
|
A myślisz, że co...? Myślisz, że każdy piłkarz, który tu gra tak bardzo kocha, szanuje Wisłę, że będzie kierował się jej względem...? No to się mylisz...chyba, że dany piłkarz był wiernym kibicem to może będzie miał spojrzenie podobne do Ciebie... W większości wypadków dla zawodników liczy się kasa, kasa i jeszcze raz kasa... No i oczywiście rozwój sportowy, który da sławę i... no właśnie kasę...
Skończcie już z tym bramkarzem...on zapewne nie jest gejem, a wy się nakręcacie... ;[