Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23378
Stary 24.05.2010, 15:39
Tak statystycznie patrzac to w lidze napewno gra kilku homoseksualistow. Roznica miedzy obecnie grajacymi w polskiej lidze gejami a Bulgarem jest taka ze on sie nie ktyje.

Moj egoistyczny punkt widzenia jest taki, ze czym wiecej na swiecie pedalow tym wiecej panienek dla mnie i innych normalnych facetow. Moznaby powiedziec, ze w kazdej zlej sytuacji sa jakiej pozytywy.
P.S. Uprzedzajac kontrargument - wiekszosc lesbijek ktore znam jest brzydka.
Odpowiedz cytując