Tak statystycznie patrzac to w lidze napewno gra kilku homoseksualistow. Roznica miedzy obecnie grajacymi w polskiej lidze gejami a Bulgarem jest taka ze on sie nie ktyje.
Moj egoistyczny punkt widzenia jest taki, ze czym wiecej na swiecie pedalow tym wiecej panienek dla mnie i innych normalnych facetow.

Moznaby powiedziec, ze w kazdej zlej sytuacji sa jakiej pozytywy.
P.S. Uprzedzajac kontrargument - wiekszosc lesbijek ktore znam jest brzydka.