Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23374
Stary 24.05.2010, 15:33
Vuko napisał(a):Wyświetl post
A ty masz poglądy jakby cie przywiało z drugiej strony Błoń.
A jakieś argumenty czy tak rzucasz błockiem dla sportu?

snyrting napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że można nie akcpetować propagandy homoseksualnej,mnie też denerwują postulaty jej promocji. Nie przesadzajmy jednak, co Wam szkodzi, co chłopak robi po meczu?
O, to.

nesta napisał(a):Wyświetl post
Haha nie moge zrobili mu pare fot na imprezie, wszyscy pewnie na bani i forum orzeklo, ze jest gejem Oo
I to.

Ps. Reiro, dobry post
Ostatnio edytowane przez s1mone : 24.05.2010 o godz. 15:43.
Odpowiedz cytując