Vuko napisał(a):

|
A ty masz poglądy jakby cie przywiało z drugiej strony Błoń.
|
A jakieś argumenty czy tak rzucasz błockiem dla sportu?
snyrting napisał(a):

|
Rozumiem, że można nie akcpetować propagandy homoseksualnej,mnie też denerwują postulaty jej promocji. Nie przesadzajmy jednak, co Wam szkodzi, co chłopak robi po meczu?
|
O, to.
nesta napisał(a):

|
Haha nie moge zrobili mu pare fot na imprezie, wszyscy pewnie na bani i forum orzeklo, ze jest gejem Oo
|
I to.
Ps. Reiro, dobry post
