Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
2456
24.05.2010, 15:25
ja dzis z polaka dostalem 19/20, ale przyznam z reka na sercu ze cala prace przeczytalem tylko 20 razy i to wytarczylo
Karlos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karlos
Znajdź inne posty napisane przez Karlos