Jesli bylo to przepraszam
1. Wejdźcie na
http://translate.google.pl/
2. Wpiszcie AIDS i przetłumaczcie z angielskiego na jidysz
3. To co przetłumaczy skopiujcie i przetłumaczcie tym razem z jidysz na angielski
PS. Jakby ktoś nie wiedział to Jew - Żyd