Wyświetl pojedynczy post
siekierski
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Bar, Montenegro

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16292
Stary 24.05.2010, 15:12
nosu

miałem to samo z tego co mi mówili to PODOBNO wiec nie jestem pewien brak jakichs skladnikow mineralnych (chyba K), albo po prostu związane z dorastaniem jezeli jestes w "tym" wieku.

Po prostu przeczekac aż samo przejdzie (u mnie kolo 2 tygodni bylo)
Odpowiedz cytując