|
nosu
miałem to samo z tego co mi mówili to PODOBNO wiec nie jestem pewien brak jakichs skladnikow mineralnych (chyba K), albo po prostu związane z dorastaniem jezeli jestes w "tym" wieku.
Po prostu przeczekac aż samo przejdzie (u mnie kolo 2 tygodni bylo)
|