http://www.hit-share.com/afis/preslava4.jpg co dopiero media pisały że obraca Preslavę. To co piszą gazety a co jest prawdą to 2 różne sprawy.Skoro gra w CSKA, a kibice tej drużyny wieszają swastyki na emczach i jakoś im nie przeszkadzał to chyba warto się opanować w sądach. Zresztą stawiam, że go nie zobacyzmy na R22. Zarząd(

) się o to postara.