Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23358
Stary 24.05.2010, 14:21
http://www.hit-share.com/afis/preslava4.jpg co dopiero media pisały że obraca Preslavę. To co piszą gazety a co jest prawdą to 2 różne sprawy.Skoro gra w CSKA, a kibice tej drużyny wieszają swastyki na emczach i jakoś im nie przeszkadzał to chyba warto się opanować w sądach. Zresztą stawiam, że go nie zobacyzmy na R22. Zarząd() się o to postara.
Odpowiedz cytując