Kuba napisał(a):

To w jaki sposób zamierzacie to rozwiązać?
I co na to Polimex?
|
Co na to Polimex? Nic.

-zresztą ciężko żeby się do tego przyznali- na szczęście poza łukami jest trochę lepiej.
Jak mamy zamiar to rozwiązać?-Już rozwiązaliśmy.Będzie nas to więcej kosztowało niż zakładaliśmy, ale termin zostanie dotrzymany
