Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9853
Stary 24.05.2010, 14:10
Kuba napisał(a):Wyświetl post
To w jaki sposób zamierzacie to rozwiązać?

I co na to Polimex?
Co na to Polimex? Nic.-zresztą ciężko żeby się do tego przyznali- na szczęście poza łukami jest trochę lepiej.
Jak mamy zamiar to rozwiązać?-Już rozwiązaliśmy.Będzie nas to więcej kosztowało niż zakładaliśmy, ale termin zostanie dotrzymany
Odpowiedz cytując