Wyświetl pojedynczy post
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23351
Stary 24.05.2010, 14:09
Nowakowi najbliżej do Warszawy.

http://goool.pl/ekstraklasa/2319-now...-warszawy.html

A podobno my się nim interesowaliśmy...Czytałem gdzieś artykuł,że podobno Cupiał ma zastosować na te okienko ''wariant oszczędnościowy'',więc raczej nikogo dobrego nie zobaczymy,chociaż poczekajmy na to co zrobi Basałaj...
Odpowiedz cytując