Nowakowi najbliżej do Warszawy.
http://goool.pl/ekstraklasa/2319-now...-warszawy.html
A podobno my się nim interesowaliśmy...Czytałem gdzieś artykuł,że podobno Cupiał ma zastosować na te okienko ''wariant oszczędnościowy'',więc raczej nikogo dobrego nie zobaczymy,chociaż poczekajmy na to co zrobi Basałaj...