Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23347
Stary 24.05.2010, 13:54
Pedał czy nie pedał... to zupełnie drugorzędne znaczenie. A jakoś mało kto zwraca uwagę, że koleś co ma 21 lat większość zdjęć ma z klubów. Bynajmniej nie piłkarskich ;/ Zresztą już w Bułgarii zaliczył jedno zawieszenie za szlajanie się nocnych lokalach. To co ten koleś będzie robił w Krakowie ?
Piłkarzy co mają siano w głowie i wolą wódę i *****i czy inne dziury to prosze trzymać z daleka od Wisły.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując