|
Pedał czy nie pedał... to zupełnie drugorzędne znaczenie. A jakoś mało kto zwraca uwagę, że koleś co ma 21 lat większość zdjęć ma z klubów. Bynajmniej nie piłkarskich ;/ Zresztą już w Bułgarii zaliczył jedno zawieszenie za szlajanie się nocnych lokalach. To co ten koleś będzie robił w Krakowie ?
Piłkarzy co mają siano w głowie i wolą wódę i *****i czy inne dziury to prosze trzymać z daleka od Wisły.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
|