Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9849
Stary 24.05.2010, 13:40
Reklama na siatce to koszt ok. 35zl za metr. Na zasloniecie urzadzen na elewacji potrzeba ok. 2m x 100m = 7000zl.

Czyli jak na tka inwestycje to prawie zadne pieniadze. A jak problem z kasa to nawet sami mozemy sobie to zorganizowac i strzelic tam jakas superfotke lub zdjecia legend Wisly (np. tak jak maja na Emirates tylko od przodu)
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując