Jeśli mowa o zdjęciach, to wygląda mi to na głupi (może nawet bardzo), ale jednak pijacki wybryk młodego gościa. Ewidentnie wygląda to na sprokurowane przez niego samego, a nie podejrzane gdzieś przez jakiegoś paprazzi, czy ki **uj. Byście się mogli zdziwić w jakich sytuacjach można zastać co poniektórych naszych ligowych gwiazdorów. Zobaczcie też na fotki Rybusa - rasowy pedał
A tak w ogóle, do końca tygodnia pojawi się news o treści "Bułgarski bramkarz jednak nie dla Wisły"
