Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cisse1906
Member
Od: 05.2010
Offline
#
23335
24.05.2010, 13:15
Uparty jesteś
No to inaczej, my nie mamy Dowhania. Co nie zmienia faktu, że dobrego bramkarza potrzebujemy obowiązkowo.
cisse1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cisse1906
Znajdź inne posty napisane przez cisse1906