Do posiadaczy Play abonament:
Dostałem dzisiaj pismo z Playa że jeśli nie zgadzam się na nowe ceny połączeń do Unii Europejskiej to mogę zerwać umowę. Dostał ktoś z Was też coś takiego ? Mogę bez problemu i bez żadnych kosztów wymówić im teraz umowę , i wziąć od nowa abonament z telefonem
