Wyświetl pojedynczy post
Roadstar
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16288
Stary 24.05.2010, 12:24
Do posiadaczy Play abonament:

Dostałem dzisiaj pismo z Playa że jeśli nie zgadzam się na nowe ceny połączeń do Unii Europejskiej to mogę zerwać umowę. Dostał ktoś z Was też coś takiego ? Mogę bez problemu i bez żadnych kosztów wymówić im teraz umowę , i wziąć od nowa abonament z telefonem
Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując