|
Oczywiscie, ze wystawienie juniora nie daje pewnosci - to jest ruletka.
Ale jak w kazdej grze i tu da sie troszke "oszukac" los. Ale do tego trzeba calego systemu. Klubow filiarnych (w 1 i 2 lidze a moze i w ekstraklasie) - w ktorych gracze mogliby sie ogrywac.
Junior gralby w ME, a pozniej wysylany do jakiegos 1 ligowca na sezon. Sprawdzilby sie - to mozna go wyslac na 2 sezon do jakiegos klubu extraklasy. Znow sie sprawdzi - wtedy mozesz go wystawic w Wisle i zaryzykowac te pkty.
Gdzie bylby Malecki - gdyby trener nie zostal zmuszony do wystawienia go kiedys (w paru kolejkach)?
W innym wypadku - jaki sens jest posiadania dobrych trenerow grup młodzieżowych? Albo samych grup mlodziezowych?
Pojawiaja sie jzu w Polsce kluby - ktore stawiaja totalnie na mlodziez. Maja boiska treningowe i trenerow - sciagaja najlepszych graczy z regionu.
PS: I znow porusze temat Jonczyka - jesli zostanie w Sandecji na jeszcze jeden sezon - to bedzie gotowy dla jakiegos klubu ekstraklasy.
Ostatnio edytowane przez Casanunda : 24.05.2010 o godz. 10:24.
Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!
— Benjamin Franklin
|