Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2119
Stary 24.05.2010, 09:18
Cytat:
Czy plotki na temat dużej kasy jaką Wisła potencjalnie jest w stanie wyłożyć za dwóch graczy Ruchu jest w Waszej ocenie pozytywna zmiana myślenia Cupiała na temat przyszłości Wisły?
Nie, bo takich artykułów dziennie pojawia się x.

Po pierwsze primo:
- to są tylko plotki, jak zobacze któregoś z nich w koszulce Wisły na prezentacji to uwierze

Po drugie primo:
- Wisła oferuje 1.3 mln euro za obu, co i tak jest śmiechem na sali bo Ruch żąda 1.5 mln euro tylko za Sobiecha. To co, Sadloka dorzucą gratis?

Po trzecie primo:
- transfer "gotówkowy" na pewno będzie jakiś. Jeden medialny, porządny, typu Sadlok, typu Nowak, odejdzie (stfu stfu) Marcelo albo Głowa, resztę dokupi się z kartami na ręku. Jak uważasz, czy kupno jednego piłkarza zmieni oblicze Wisły? Dalej Pawełek będzie straszył na bramce, a była okazja do kupna Onyszki. I tak dalej.

Dlatego nawet jak Wisła kupi w tym okienku jednego piłkarza za dużo $$$, to to nic nie zmieni. Potrzeba kilku przemyślanych, gotówkowych transferów, potrzeba jakiejś linii rozwoju na przyszłość, a nie życia carpe diem.
Odpowiedz cytując