Cytat:
|
Czy plotki na temat dużej kasy jaką Wisła potencjalnie jest w stanie wyłożyć za dwóch graczy Ruchu jest w Waszej ocenie pozytywna zmiana myślenia Cupiała na temat przyszłości Wisły?
|
Nie, bo takich artykułów dziennie pojawia się x.
Po pierwsze primo:
- to są tylko plotki, jak zobacze któregoś z nich w koszulce Wisły na prezentacji to uwierze
Po drugie primo:
- Wisła oferuje 1.3 mln euro za obu, co i tak jest śmiechem na sali bo Ruch żąda 1.5 mln euro tylko za Sobiecha. To co, Sadloka dorzucą gratis?
Po trzecie primo:
- transfer "gotówkowy" na pewno będzie jakiś. Jeden medialny, porządny, typu Sadlok, typu Nowak, odejdzie (stfu stfu) Marcelo albo Głowa, resztę dokupi się z kartami na ręku. Jak uważasz, czy kupno jednego piłkarza zmieni oblicze Wisły? Dalej Pawełek będzie straszył na bramce, a była okazja do kupna Onyszki. I tak dalej.
Dlatego nawet jak Wisła kupi w tym okienku jednego piłkarza za dużo $$$, to to nic nie zmieni. Potrzeba kilku przemyślanych, gotówkowych transferów, potrzeba jakiejś linii rozwoju na przyszłość, a nie życia carpe diem.