Mała zmiana tematu. Właśnie przeczytałem wywiad z prezesem Borussi, w którym mówi o sparingu z Lechem w ramach rozliczenia za Lewandowskiego. Przypomniało mi to, że Wisła też miała rozegrać taki sparing w rozliczeniu za transfer Kuby. Minęły 3 lata od transferu a Borussi nie było. Ma ktoś jakieś informacje na ten temat

Może szykuje się jakieś tournee po nowo otwartych stadionach
Cytat z wywiadu:
"Nigdy nie zdradzałem szczegółów naszego porozumienia z Lechem, ale jedną rzecz mogę powiedzieć: w następnym sezonie pojedziemy do Poznania, by rozegrać mecz towarzyski. Będzie to dla nas wielka przyjemność, zaszczyt wystąpić na nowym stadionie. (...) Borussia będzie grała z Lechem w najmocniejszym składzie. Z Kubą Błaszczykowskim, z Łukaszem Piszczkiem."