Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23315
Stary 23.05.2010, 23:31
westersyl napisał(a):Wyświetl post
ale fakt jest taki że posty naszej koleżanki są zawsze w tym samym pesymistycznym tonie.
Fakt jest tez taki że i nasza sytuacja finansowa jest od dawna 'w pesymistycznym tonie'.
Trza w prost napisać - szansa na pozyskanie graczy Ruchu jest dokładnie taka jak to że pod koniec lipca stadion będzie w 100% oddany do użytku - czyli żadna.
Oczywiście jak opchną Marcelo to coś tam rzucą, ale też nie wiązał bym tego z kierunkiem Chorzów.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując