royalmichael napisał(a):

|
Zakładając, że w lipcu wrócimy na R22 (3 trybuny) to czy na mecze pucharowe oraz ligowe będą wpuszczani goście?
|
zakladajac ze gosci dadzą w naroznik miedzy C a E ,to w sumie mozna by wpuszczac...
ale,...dla bezpieczenstwa i znajac polskie tempo ,w lipcu to i tak nawet na nowej oddanej C bedzie pewnie mały plac budowy ,bo niewierze zeby oni sie z tym wyrobili,dla przyjezdnrych trzeba by zrobic inne dojsca,teren odseparowac itd ..kupa roboty,i dlatego pewnie gosci nie bedzie przez jesien.....