Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9831
Stary 23.05.2010, 22:57
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Zakładając, że w lipcu wrócimy na R22 (3 trybuny) to czy na mecze pucharowe oraz ligowe będą wpuszczani goście?



zakladajac ze gosci dadzą w naroznik miedzy C a E ,to w sumie mozna by wpuszczac...

ale,...dla bezpieczenstwa i znajac polskie tempo ,w lipcu to i tak nawet na nowej oddanej C bedzie pewnie mały plac budowy ,bo niewierze zeby oni sie z tym wyrobili,dla przyjezdnrych trzeba by zrobic inne dojsca,teren odseparowac itd ..kupa roboty,i dlatego pewnie gosci nie bedzie przez jesien.....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując