Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5143
Stary 23.05.2010, 22:35
Możliwe, że w nast. sezonie obrona, czyli jedyna solidna dotąd formacja będzie wyglądać tak:
Singlar(Burliga), Cleber, Kowalski, Pi.Brożek. Ale pakery.
Odpowiedz cytując