Z Realem to na pewno styl będzie trochę inny
A co dowcześniejszych postów
1.Jeśli 2 x mistrzostwo i 2 razy półfinał LM w tak mocnej lidze to nic, to można tylko

2.Sama kasa nie gra, przykład choćby Realu i Manchesteru City jest wymowny
3.Nie wiem ile Mourinho miał kasy na transfery w Chelsea ale w Interze jego dwuletnie rządy skończyły się bilansem ok -40 mln euro czyli żadnego szału nie było