Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2171
Stary 23.05.2010, 21:05
Z Realem to na pewno styl będzie trochę inny
A co dowcześniejszych postów
1.Jeśli 2 x mistrzostwo i 2 razy półfinał LM w tak mocnej lidze to nic, to można tylko
2.Sama kasa nie gra, przykład choćby Realu i Manchesteru City jest wymowny
3.Nie wiem ile Mourinho miał kasy na transfery w Chelsea ale w Interze jego dwuletnie rządy skończyły się bilansem ok -40 mln euro czyli żadnego szału nie było
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując