Wyświetl pojedynczy post
cisse1906
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5141
Stary 23.05.2010, 20:53
Jeżeli 1,5mln euro z Głową to prawda, to powinniśmy kupić w pakiecie Sadloka z Sobiechem. Sadlok do nauki przy Marcelo, Sobiech przy Brożku. Gdyby do tego doszedł Kosa to jestem pewny, że Sobiecha sprzedalibyśmy jeszcze drożej niż amika Lewandowskiego
Odpowiedz cytując