|
Jeżeli 1,5mln euro z Głową to prawda, to powinniśmy kupić w pakiecie Sadloka z Sobiechem. Sadlok do nauki przy Marcelo, Sobiech przy Brożku. Gdyby do tego doszedł Kosa to jestem pewny, że Sobiecha sprzedalibyśmy jeszcze drożej niż amika Lewandowskiego
|