WISŁAZWE napisał(a):

Dokładnie, do 1 czerwca jesteśmy w kropce, musimy poczekać do oficjalnego przejęcia stanowiska dyrektora przez pana Basałaja. Na dzień dzisiejszy nie ma w klubie kompetentnych osób do prowadzenia rozmów transferowych.
Wszystko też uzależnione jest od tego jakie dyspozycje wyda Cupiał, czy znów szukamy zawodników za free, czy konkretnie wzmacniamy zespół transferami gotówkowymi i sprawdzonymi.
|
Wg mnie Basałaj ostatecznie nie będzie dyr sportowym. Kto by chciał być marionetką ?