Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23301
Stary 23.05.2010, 20:29
Musze sie odnieść do kilku wypowiedzi
Po pierwsze piszecie że za Marcelo to minimum 3,5-4 mil tyko chyba zapomnieliście ze chłopak ma klauzule 1 mil USD wiec jak będzie chciał odejść to Wisła sobie może żądać.....
Po drugie transfer Głowy jeśli było w tym ziarnko prawdy znaczyło by tylko tyle ze to Głowa chce odejść. Wie doskonale ze nigdy nie zarobi w Wiśle tyle co tam i może na jakieś 2 lata pojedzie do Turcji i wróci.
Co do kupna pakieciku z Ruchu to przy tępie negocjacji naszych "działaczy" nie ma sie nad czym rozwodzić, jeśli by do tego doszło były by to rekordowe kwoty w lidze polskiej
Odpowiedz cytując