TSman napisał(a):

poszukuję piosenki która leci w esce od pewnego czasu, przeważnie pod wieczór.
Bez słów i jest to jakieś trance czy house, nie znam sie. Strasznie wpada w ucho
|
tak jakby ktoś jeszcze szukał to chodziło o sidney samson - riverside

pozdro