Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23300
Stary 23.05.2010, 20:22
Markus napisał(a):Wyświetl post
Całkowicie się z tym zgadzam. Po raz pierwszy tą "sztuczkę" i wybieg zastosowano przy słynnym sprowadzaniu Każmierczaka i Grzelaka z Pogoni Szczecin przed laty. Oficjalna oferta złożona, wszystko podobno dograne, a tu nagle na ostatniej prostej Wisła wycofuje się z transakcji. Już nie wspominam o równie spektakularnym sprowadzaniu w pakiecie Grigorie i Galmaza.

Składanie ofert nic nie kosztuje, a poprawia wizerunek klubu i działaczy w oczach kibiców, którzy lubią karmić się nadziejami.

Kupowanie Onyszki powinno mam już dostatecznie wyraźnie pokazać ciągle aktualną prawdę o polityce kadrowej naszego klubu.
co do Onyszki to nie uważam że Wisła zawaliła Onyszko to nie jest Casillas żeby się o niego licytować i kupować go za wszelką cenę Onyszko wybrał ofertę Poloni bo go satysfakcjonowała finansowo nie zależy mu by grać w najlepszej Polskiej ekipie tylko zależy mu na kasie w jego wieku to normalne tak mi się wydaje a Wisła jak wszyscy wiedzą nie szasta mamoną i każdą wydaną złotówkę oglądają dwa razy
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując