Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16285
Stary 23.05.2010, 20:03
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
2. Czy na allegro jak wystawie coś i nie sprzedam to wystarczy że napiszę prośbę o zwrot prowizji i mi anulują rachunek za wystawienie przedmiotu
Oczywiście, że NIE MA takiej możliwości. Płacisz normalnie za wystawienia, nawet jesli nie sprzedasz i ich to nie obchodzi.



Odpowiedz cytując