Kamil_mchw napisał(a):

2. Czy na allegro jak wystawie coś i nie sprzedam to wystarczy że napiszę prośbę o zwrot prowizji i mi anulują rachunek za wystawienie przedmiotu
|
Oczywiście, że NIE MA takiej możliwości. Płacisz normalnie za wystawienia, nawet jesli nie sprzedasz i ich to nie obchodzi.