Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Endrju 1906
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: RED PRĄDNIK / RUCZAJ
Offline
#
7146
23.05.2010, 17:38
pan ,,profesor,, tak dla rozluźnienia tematu ...
http://www.youtube.com/watch?v=Gq9S8yUTnpE
WISŁA NA ZAWSZE !
Endrju 1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Endrju 1906
Znajdź inne posty napisane przez Endrju 1906