Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23287
Stary 23.05.2010, 17:30
Nastepna rzecz mi przypadla do gustu w tym temacie.

Mianowicie.

Sprzedamy Glowe to bedziemy kupowac za te pieniadze...tego jeszcze nie bylo.
Wiec nie wiem kto wymysla ze jak zarobimy cos na transferach to przeznaczymy to wlasnie na transfery do Wisły.
Odpowiedz cytując