|
Nastepna rzecz mi przypadla do gustu w tym temacie.
Mianowicie.
Sprzedamy Glowe to bedziemy kupowac za te pieniadze...tego jeszcze nie bylo.
Wiec nie wiem kto wymysla ze jak zarobimy cos na transferach to przeznaczymy to wlasnie na transfery do Wisły.
|