Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16283
Stary 23.05.2010, 16:05
1. zamierzam napisać podanie do PZU w Kielcach z prośba o odpis pewnych bardzo ważnych dokumentów...
pytanie brzmi: Czy będą musiał coś za nie płacić bo jeśli tak to od razu napisze w podaniu że jestem studentem itp. i że nie posiadam stałego dochodu... kiedyś potrzebowałem odpisu świadectwa dojrzałości to musiałem za to chyba zapłacić 25 zl. czy coś takiego... a tych dokumentów o które będę pisał podanie jest chyba ze 60 stron, z czego może wyjść baaaardzo dużo pieniędzy... czekam na odp. (najlepiej na prv.)
2. Czy na allegro jak wystawie coś i nie sprzedam to wystarczy że napiszę prośbę o zwrot prowizji i mi anulują rachunek za wystawienie przedmiotu

do kolegi wyżej:
też miałem kiedyś zapalenie żebra to babeczka mi poleciła jakąś maść chłodzącą... nazwy niestety nie pamiętam bo było to kilka lat temu... ale 2 razy na noc zastosowałem taki opatrunek nasączony tą maścią i przeszło:] zapytaj w aptece. to było bez recepty i dość tanie... ok 20zł.
Ostatnio edytowane przez Kamil_mchw : 23.05.2010 o godz. 17:29.
Odpowiedz cytując