Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23275
Stary 23.05.2010, 15:29
gigant napisał(a):Wyświetl post
Trudno powiedziec, kiedyś jak przychodził Kwiek, później Gołos na tamten czas najlepsi młodzi w kraju, też wydawało się że złapalismy Pana Boga za nogi. Jak wyszło, każdy wie. Nie mozna ocenic teraz, co będzie z Sobiechem i Sadlokiem.
Kwiek i Gołoś nigdy nie byli najlepszymi młodymi w swoich rocznikach. Sadlok z Sobiechem są, juz nawet do reprezntacji sa powoływani. Od nich sie ustala skład trzeciej drużyny w kraju. Gołoś to w drugiej lidze (obecniew pierwszej) brylował. Jak przychodził miał pierwszy sezon w Ekstraklasie gdzie zdobył tylko jedną bramkę, a jego Polonia walczyła o utrzymanie. Kwiek miał 2 gole na 20 meczy w lidze w Odrze która też przed spadkiem sie broniła. Także oni to się wyróżniali w swoich klubach. Sadlok i Sobiech się wyróżniają w całej lidze.
Odpowiedz cytując