Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5132
Stary 23.05.2010, 14:53
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy tylko mi się wydaje, że on bardzo niedawno był w naszym klubie ;]
no ja go doskoanale pamiętam, swego czasu zapowiadał sie jak teraz Sadlok ale coś sie nie przebił,wiadomo że pozycja Marcelo i Głowy jest niepodważalna ale na zmiane taki doświadczony stoper jak Kowalczyk by sie przydał bo potem są takie sytuacje że wchodzi taki kiksiarz jak Jop i zawala pewne mistrzostwo
Odpowiedz cytując