Incognito2192 napisał(a):

|
Nie wiem czy tylko mi się wydaje, że on bardzo niedawno był w naszym klubie ;]
|
no ja go doskoanale pamiętam, swego czasu zapowiadał sie jak teraz Sadlok ale coś sie nie przebił,wiadomo że pozycja Marcelo i Głowy jest niepodważalna ale na zmiane taki doświadczony stoper jak Kowalczyk by sie przydał bo potem są takie sytuacje że wchodzi taki kiksiarz jak Jop i zawala pewne mistrzostwo