|
Brawo Jose!
Zabiłes futbol, zamurowałes bramki, przekupiłes sędziow i Bóg wie kogo jeszcze. Chwała Ci za to!
Ogólnie Inter przesłaby co nie, bo mistrzostwo zdobył ale mniej punktów miał niż Barcelona, wiec musi być gorszy.
Barcelona przez rok była najlepsza drużyną w Europie, a teraz przez rok będzie Inter.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|