Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2165
Stary 23.05.2010, 14:45
Brawo Jose!

Zabiłes futbol, zamurowałes bramki, przekupiłes sędziow i Bóg wie kogo jeszcze. Chwała Ci za to!

Ogólnie Inter przesłaby co nie, bo mistrzostwo zdobył ale mniej punktów miał niż Barcelona, wiec musi być gorszy.
Barcelona przez rok była najlepsza drużyną w Europie, a teraz przez rok będzie Inter.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując