Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23255
Stary 23.05.2010, 13:38
Posty w tym temacie wyglądają niczym posiedzenie rady nadzorczej:

"Ja bym go brał".

"Moim zdaniem należy kupić tego tego tego".

"Tego nie, bo słaby".

"Temu kończy się kontrakt, doświadczony, zatrudnijmy go".

"Nie".



A szopka trwa...
Odpowiedz cytując