Ogryzek napisał(a):

Małecki tak powiedział do Brzyskiego
|
Jednak dobrze pamiętałem

. Mały zjebał wtedy Brzyskiego i Sadloka też
http://www.weszlo.com/news/4146
westersyl napisał(a):
|
Już raz kiedyś nasi tak kalkulowali jak Ty. Teraz ten zawodnik jest warty 4,5 mln euro.
|
Ale nie dali za niego
aż 4,5 mln zł

Fakt że Lewy grał wtedy w 1 lidze, a Sobiech gra w Ekstraklasie, ale bez jaj. Za ponad 1 mln euro można wyciągnąć z Rumunii, Szwajcarii, Belgii, Austrii jakiegoś przyzwoitego i obytego w pucharach napastnika.
Poza tym ten 1 mln euro to my wydamy, ale pewnie łącznie w najbliższych 3 okienkach transferowych, więc to totalne s-f.