Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23250
Stary 23.05.2010, 12:47
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Małecki tak powiedział do Brzyskiego
Jednak dobrze pamiętałem. Mały zjebał wtedy Brzyskiego i Sadloka też

http://www.weszlo.com/news/4146


westersyl napisał(a):
Już raz kiedyś nasi tak kalkulowali jak Ty. Teraz ten zawodnik jest warty 4,5 mln euro.
Ale nie dali za niego 4,5 mln zł
Fakt że Lewy grał wtedy w 1 lidze, a Sobiech gra w Ekstraklasie, ale bez jaj. Za ponad 1 mln euro można wyciągnąć z Rumunii, Szwajcarii, Belgii, Austrii jakiegoś przyzwoitego i obytego w pucharach napastnika.

Poza tym ten 1 mln euro to my wydamy, ale pewnie łącznie w najbliższych 3 okienkach transferowych, więc to totalne s-f.
Odpowiedz cytując