Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
23248
23.05.2010, 12:40
Cytat:
Co do Sobiecha to taki transfer tylko i wyłącznie, jeżeli nie mamy żadnej alternatywy, a Ruch opuści cenę do 2,5
Już raz kiedyś nasi tak kalkulowali jak Ty. Teraz ten zawodnik jest warty 4,5 mln euro.
westersyl