Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16273
Stary 23.05.2010, 12:04
hudinho napisał(a):Wyświetl post
hej,
kiedys do mnie dzwonil przedstawiciel orange i proponowal przejscie na abonament i naprawde zajebiste stawki i darmowe nr, duzo lepsza oferta niz w punkcie orange i powiedzialem ze narazie nie jestem zainteresowany

teraz mysle o przejsciu na abonament i przydaloby sie zeby taki ktos zadzwonil bo raczej bymbyl zainteresowany...

znacie kogos kto sie zajmuje takim telemarketingiem w orange?
Ty zadzwoń.
Odpowiedz cytując