|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Offline
|
|
hudinho napisał(a): 
hej,
kiedys do mnie dzwonil przedstawiciel orange i proponowal przejscie na abonament i naprawde zajebiste stawki i darmowe nr, duzo lepsza oferta niz w punkcie orange i powiedzialem ze narazie nie jestem zainteresowany
teraz mysle o przejsciu na abonament i przydaloby sie zeby taki ktos zadzwonil bo raczej bymbyl zainteresowany...
znacie kogos kto sie zajmuje takim telemarketingiem w orange?
|
Ty zadzwoń.
|
|