Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
 
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16270
Stary 23.05.2010, 11:26
hej,
kiedys do mnie dzwonil przedstawiciel orange i proponowal przejscie na abonament i naprawde zajebiste stawki i darmowe nr, duzo lepsza oferta niz w punkcie orange i powiedzialem ze narazie nie jestem zainteresowany

teraz mysle o przejsciu na abonament i przydaloby sie zeby taki ktos zadzwonil bo raczej bymbyl zainteresowany...

znacie kogos kto sie zajmuje takim telemarketingiem w orange?
Odpowiedz cytując