Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23234
Stary 23.05.2010, 11:14
Na lewej obronie też gra i z początku można by było grać:
Singlar-Marcelo-Głowa-Sadlok, wtedy Brożek na skrzydło
Jeśli kupią oczywiście i nikt nie odejdzie.
Odpowiedz cytując