Wisła złożyła propozycje Ruchowi kupna Sobiecha i Sadloka,
http://goool.pl/ekstraklasa/2302-wis...-zestawie.html
szkoda że cena za tych dwóch graczy jest 7,5 mln zł (za Sobieach 4,5 mln a za Sadkola 3 mln.).Za Sobiecha myśle że warto bo za darmoche to można znaleźc ale takich napastników jak Hristov czy Beto co nie umieją strzelac bramek.Jeśli chodzi o Sadloka to uważam że można w Eurpie poszukac klasowych obrońcó za free (Marcelo,Cleber,Singlar) i nie trzeba za nich płacici odstępnego.