Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23225
Stary 23.05.2010, 10:45
Właściwie to mam nadzieję że Brożek uzna, że na wyjazd już za późno. Jakby na to nie patrzeć ten chłop ma na swoim koncie 11 asyst i 10 bramek w sezonie przy czym wszyscy mu mówią, że stracił formę! Strzelecką, tak, ale nadal nie widzę w tej drużynie kogoś kto zrobił tyle dla tej drużyny w ataku. Fakt wirtuozem nie jest obecnie, ale lepszego w tym momencie nie mamy.
Powód: głupi błąd x2
Ostatnio edytowane przez Ejdzbiol : 23.05.2010 o godz. 10:47.
Odpowiedz cytując