Idąc tym tropem można dojść do wniosku, że trzeba sprzedawać wszystkich

Ciężko porównywać Marcelo do Brożka, obrońcy (zwłaszcza stoperzy) grają znacznie dłużej od napastników. Przed Marcelo jeszcze z 15 lat grania, z czego z 10 na wysokim poziomie. Co do Brożka, to prawda jest taka, że na wyjazd jest za słaby, a nie za stary. Żurawski odchodził z Wisły tuż przed 30 - tką, a Celtic znowu taki ostatni nie jest, myślę, że Brożek by nim nie pogardził. Jeżeli Brożek wróci do swojej najwyższej formy, jeszcze wyjedzie za granicę. Nie do jakiegoś potentata, ale swoje zarobi.