Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23215
Stary 23.05.2010, 10:15
Z drugiej strony mówicie, że za Marcelo trzeba ze 3,5 czy 4 miliony euro, bo on faktycznie jest tyle wart. Inna sprawa, że nikt nam go za taką kwotę nie kupi, skończy mu się kontrakt, nie przedłuży i pójdzie w świat. Nic z niego mieć nie będziemy. Lepiej dać mu odejść teraz za te 3 milony, za 1/5 lub 1/4 tego kupić Sadloka i jeżeli jeszcze jest za słaby to niech Cleber wskoczy na pół roku do pierwszego składu. Kowalski wydaje mi się, że wyrobił się na porządnego zmiennika, a Głowa spokojnie pogra jeszcze u nas z 3 lata I będziemy mieć spokój na dobre 3 lata ze środkiem obrony. Jest bardzo mało obrońców, którzy grają tak dobrze jak Marcelo i są bramkostrzelni. Można go w jakiś sposób porównać do Van Buytena, z bayernu, ale tak się składa, że jego łatwo wkręcić w ziemię, Marcelo nie tak łatwo Trafiła nam się perełka ale wszyscy wiemy, że go tu nie zatrzymamy, więc lepiej chociaż na nim zarobić póki jest okazja
Odpowiedz cytując