Proximus napisał(a):

No sorry zapomniałem buźki wstawić żebyście wiedzieli że to żart. Ale to nie zmienia faktu że na ten moment w lidze jest 3 mocno wybijających się piłkarzy na poziomie europeskim: Marcelo, Peszko, Lewandowski.
Wiadomo że napastnik będzie najdroższy ale i tak Wisła przy Marcelo powinna się upierać przy przynajmniej 3,5mln
|
Tak zgadza się, Marcelo jest wart takich pieniędzy. Uważam, że jednak nie zostanie sprzedany, bo nie zapłacą nam tyle za niego. Z prostej przyczyny. Wisła nie grała praktycznie w pucharach i tym samym Marcelo nie miał możliwości zaprezentowania się na tle drużyny innej niz z słabej polskiej ligi. Co do wyróżniających się piłkarzy to dałbym jeszcze Muchę, Krivetsa...
Miałem nadzieję, że takim graczem bęzdie Kirm, ale jak na razie nie pokazuje swoich możliwości
