Wyświetl pojedynczy post
Billy
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23212
Stary 23.05.2010, 09:58
Proximus napisał(a):Wyświetl post
No sorry zapomniałem buźki wstawić żebyście wiedzieli że to żart. Ale to nie zmienia faktu że na ten moment w lidze jest 3 mocno wybijających się piłkarzy na poziomie europeskim: Marcelo, Peszko, Lewandowski.

Wiadomo że napastnik będzie najdroższy ale i tak Wisła przy Marcelo powinna się upierać przy przynajmniej 3,5mln

Tak zgadza się, Marcelo jest wart takich pieniędzy. Uważam, że jednak nie zostanie sprzedany, bo nie zapłacą nam tyle za niego. Z prostej przyczyny. Wisła nie grała praktycznie w pucharach i tym samym Marcelo nie miał możliwości zaprezentowania się na tle drużyny innej niz z słabej polskiej ligi. Co do wyróżniających się piłkarzy to dałbym jeszcze Muchę, Krivetsa...
Miałem nadzieję, że takim graczem bęzdie Kirm, ale jak na razie nie pokazuje swoich możliwości
Odpowiedz cytując