pan Dudi napisał(a):

Wnioskując po tej wypowiedzi Mariusza Pawełka (ze strony Stowarzyszenia):
Można spokojnie zakładać, że ostoję obrony Wisły mamy już z głowy. Teraz tylko czekać na ofertę dla Marcelo i okienko transferowe zaczynamy od dużego *******nięcia. Z tym, że to *******nięcie, to nie cios w rywali, a nasze fundamenty pękają.
Wiadomo, że jest potrzeba gruntownego przewietrzenia składu, z tym, że formacja obronna w tym sezonie jako jedyna grała na jako takim poziomie. Jak dla mnie, wietrzenie trzeba zacząć od ofensywy. No, ale przecież w klubie pracują profesjonaliści. Na pewno będzie dobrze. :/
|
Z kontekstu wynika, że jemu chodzi o Onyszkę.
Nie siej paniki.
Cytat:
|
Na razie się leczę, potem będę myślał o rywalizacji. Jeśli to prawda że Arek podpisał już kontrakt no to...no to fajnie.
|