Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23209
Stary 23.05.2010, 09:49
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Wnioskując po tej wypowiedzi Mariusza Pawełka (ze strony Stowarzyszenia):



Można spokojnie zakładać, że ostoję obrony Wisły mamy już z głowy. Teraz tylko czekać na ofertę dla Marcelo i okienko transferowe zaczynamy od dużego *******nięcia. Z tym, że to *******nięcie, to nie cios w rywali, a nasze fundamenty pękają.

Wiadomo, że jest potrzeba gruntownego przewietrzenia składu, z tym, że formacja obronna w tym sezonie jako jedyna grała na jako takim poziomie. Jak dla mnie, wietrzenie trzeba zacząć od ofensywy. No, ale przecież w klubie pracują profesjonaliści. Na pewno będzie dobrze. :/
Z kontekstu wynika, że jemu chodzi o Onyszkę.

Nie siej paniki.

Cytat:
Na razie się leczę, potem będę myślał o rywalizacji. Jeśli to prawda że Arek podpisał już kontrakt no to...no to fajnie.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując