Proximus napisał(a):

|
Skoro Lewandowski jest wart 4,5mln ojro to Marcelo który w ostatnim meczu całkowicie go wyłączył z gry za czystą logikę powinien być wart co najmniej 2 razy więcej
|
Wg. mnie źle rozumujesz. Tak samo można pomyśleć, że np. Janek Mucha z Legii w meczu z Lechem na 16 strzałów obronił 15 i raz piłka wpadła do bramki to jego cena jest większa dajmy na to 15 razy. Bez sensu. Napastnik zawsze będzie lepiej wyceniany, bo jego praca jest bardziej widoczna na boisku i można powiedzieć, że bardziej efektowna.