Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23207
Stary 23.05.2010, 09:42
Wnioskując po tej wypowiedzi Mariusza Pawełka (ze strony Stowarzyszenia):

Cytat:
Jeśli to prawda że Arek podpisał już kontrakt no to...no to fajnie.
Można spokojnie zakładać, że ostoję obrony Wisły mamy już z głowy. Teraz tylko czekać na ofertę dla Marcelo i okienko transferowe zaczynamy od dużego *******nięcia. Z tym, że to *******nięcie, to nie cios w rywali, a nasze fundamenty pękają.

Wiadomo, że jest potrzeba gruntownego przewietrzenia składu, z tym, że formacja obronna w tym sezonie jako jedyna grała na jako takim poziomie. Jak dla mnie, wietrzenie trzeba zacząć od ofensywy. No, ale przecież w klubie pracują profesjonaliści. Na pewno będzie dobrze. :/
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując