Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.05.2010, 09:42
MOim zdaniem Henio powinien zostac!! Tak mi sie wydaje ze on wie co robi! Jedynie co mi sie nie podobalo to to ze Krzysio Maczynski dostawal zbyt malo szans!! Nie ma co Henia obarczac strata MP to poprostu slabe przygotowania do sezonu a pozniej nie moc strzelecka przez ktora stracilismy wazne punkty
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA